Bizi Arayın : 0216 317 82 84 || Email : info@celikpolyester.com

CTP Polyester Kaplama

Çelik polyester olarak yıllardır müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için en tecrübeli elemanları ile çalışmaktayız. Firma olarak bizim amacımız, sadece kar kazanmak değildir müşterilerimize en doğru hizmeti vermektir. Bizim en büyük kazancımız müşterilerimizin mutlu olmasıdır biz firma olarak polyester işinde müşterilerimizin istekleri doğrultusundaa her türlü işlemi yapmaktayız.

Bunlardan bir tanesi CTP kaplamadır CTP kaplama ultra özel reçine ve cam elyaf keçesi kaptı edilerek kimyasal reaksiyona ve tepkimelere sokularak oluşturulmaktadır . CTP polyester kaplama ya da İzalasyon amaçlı bir tasarlamadır, bu müşterilerimizin istekleri doğrultusunda da değişebilir polyester içeriğine sahip olan CTP kaplama halk içinde fiber olarak da bilinir. Diğer İzelasyon uygulamalarına göre ayrı bir öneme sahip olan CTP polyester kaplama makinası yardımıyla değil el yardımıyla ve çeşitli rulo ve fırçalarla uygulanmaktadır, yani bu işlem bir bakıma el emeğidir, tecrübeli elemanların katkılarıyla yapılan polyester kaplama müşterilerimizin sürekli kullanabileceği ve çok memnun kalacağı bir kaplama çeşididir. biz Firma  olarak en iyi işlemi yapmak için en kaliteli malzemeyi kullanmaktayız. Polyester kaplama işlemi püskürtme ile sprey ile ya da manuel olarak elle yapılmaktadır.

Bu işlemler müşterilerimizin istekleri doğrultusundaa değiştirmektedir. Çelik polyester olarak her türlü kaplama işinde uzman elemanlarımız sayesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusundaa işlem yapmaktayız. Yıllardır firmamız polyester sektöründe bir numara olabildiyse bu müşterilerimizin bize olan İnancından ve olumlu referanslarından olmaktadır bu sektör bilindiği gibi bir hizmet sektörü en iyi hizmeti alabilmeleri için en iyi firmayı bulmaları gerekmektedir toplum olarak tavsiye üzerine çok işlemler yapılmaktadır biz Çelik polyester olarak yıllardır bir şeylerimiz tarafından tavsiye edilmekten dolayı onur duymaktayız.

Hizmet Görselleri

Scroll to Top