Strict Standards: Declaration of My_Walker::start_el() should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/celikpolyester/public_html/wp-content/themes/safirkurumsal/settings.php on line 115
Hakkımızda | Çelik Polyester
+90 532 367 88 95

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

ÇELİK POLYESTER SAN. TAC. LTD. ŞTİ. asit tanklarının ve kazanlarının polyester kaplama izolasyonu, polyester kaplama, CTP izolasyon uygulamaları, polyester ve CTP ürün imalatı vs. hizmetlerini en iyi kalite ile müşterilerine sunmaktadır.

Fırmamızın kurucusu Seyfettin ÇELİK 1990 yılında polyester sektörüne girmiştir. 1999 yılında da Çelik Polyester Sanayi Ticaret Ltd. Şti. kurmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar yapılan başarılı projeler ile büyüme trendi çok hızlı olmuştur.

Uzman ve dinamik ekibi ile müşterilerine en kaliteli ürünleri sunan, ürün yelpazesini sürekli geliştiren, sektörün gelişimini izleyen güvenilir, saygın ve tercih edilen bir kuruluş olmak temel prensibimizdir.

Temel faaliyeti poliüreten yapımı su depoları, cam elyaftan yapılma su depoları imalatı, toptan ve perakende satımıdır. Bu ürün yelpazesi ile piyasada önemli bir paya sahiptir. Özel tasarımlı dik ve yatay her türlü su deposu imalatı yapılmaktadır. Firma her türlü polyester kaplama, CTP kaplama yapmaktadır. Gerek su izolasyonu, gerek ise asit izolasyonunda profesyonel kaplama hizmeti vermektedir. Firmanın polyester ürün imalatında ürün yelpazesi çok geniştir. Bunların arasında polyesterden inşaat kaseti imalatı, özel mimari inşaat kalıbı, cami ve hamam kubbe imalatı, kabin imalatı, asit tankları imalatı, CTP havuz kaydırma, CTP kazan, CTP salıncak, CTP kayık, CTP mutfak tezgahı imalatı vardır. Ayrıca firma her türlü polyester ve CTP ürün tamiratı hizmeti vermektedir.

ÇELİK POLYESTER özel mimari çalışmalarda uzman ekibimizle proje bazında işbirliği yapmaktadır. Titiz ve çalışkan iş ruhumuzla sizlerin tüm projelerinde birlikte olmak isteriz.