Bizi Arayın : 0216 317 82 84 || Email : info@celikpolyester.com

Kaplama Polyester

Çelik Polyester Sanayi Ticaret Ltd. Şti olarak 1990  yılından bu yana müşterilerimize İstanbul Ataşehir ilçesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve birikimi ile Türkiye'nin her yerine hizmet veriyoruz.

Çelik polyester olarak polyesterin her alanında bir numara olmayı ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi başarmış bulunmaktayız. Bilindiği gibi polyester işi el emeğinin ve tecrübenin birleşmesi ile yapılmaktadır bu tecrübe ile firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir, firmamız küçük bir işletme ile başlamış ve yıllar geçtikte Türkiye'nin heryerine hizmet vermeye başlamıştır tabiki  bu aşama kolay olmamıştır bu aşamanın en başı sağlam temeldir ikinci aşama ise tecrübeli elemanların olması ve ciddiyettir bu olanakları bir araya getirdiğiniz zaman bir numara olmamak içten bile değildir.

Firmamız kaplama alanında tecrübeli elemanlarımız ile en iyi hizmeti vermektedir kaplama işi bilindiği gibi her alanda kullanılabilen ve polyester sektöründe en çok tercih edilen yada talep edilen işlemlerdendir. Bu işlemin başarılı olması için kaplama esnasında iyi bir işçilik olması gerekir çünkü en küçük bir delik bile kalsa altına  su geçmesi halinde zarar görebilir bu yüzden kaplamanın çok detaylı olması gerekir, firmamız yılların tecrübesine dayanarak bu işlemi yapmaktadır. Tabiki bunun karşılığında müşterilerimizden olumlu mesajlar ve mailler almaktayız buda bizim işimizi ne kadar iyi yaptığımızı göstermektedir.

Hizmet Görselleri

Scroll to Top