Bizi Arayın : 0216 317 82 84 || Email : info@celikpolyester.com

Özel Çalışma

Çelik polyester firması olarak biz işlerimizi müşteri memnuniyeti ile yapmaktayız bizim en büyük sermayemiz müşteri memnuniyetidir. Bu bilinç ile yılladır hizmet veren firmamız, öncelikle siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Biz işlerimizi müşterilerimizin bir telefonu ile yada mail yolu ile ulaşan müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapmaktayız.

Öncelikle müşterimizin talep ettiği malzeme belirlenir belirlenen malzeme için bir fiyat yani teklif yapılır müşterimiz eğer olumlu yönde dönüş yaptı ise bu malzeme ilemizde ise derhal işlem yapılır eğer elimizde yok ise hemen tedarik edilerek müşterimize ulaştırılır. Çelik polyester olarak bizim tek amacımız müşterimizden gelecek memnuniyet maili yada telefonu olacaktır. Çünkü bir firmanın en üst düzey olması için firma çalışanlarının yapılan işleri kendi işi gibi yapması ve benimsemesidir , biz bu bilinç ile hizmet vermekten gurur duymaktayız, fizma olarak tabiki olumsuz mesajlara da açığız  tek amacımız bunu düzeltmek ve müşterimizi madur etmemek olacaktır.

Biz Çelik polyester olarak siz değerli müşterimize hizmet vermeye yıllardır gerek elemanlarımız  ile gerek ise malzememiz ile hazırır yıllardır bizi tercih ettiğiniz için minnettarız.

Unutmayın bizim en büyük sermayemiz sizin memnuniyetinizdir.

Hizmet Görselleri

Scroll to Top