Sıkça Sorulan Sorular

Firmamıza müşterilerimizin sıkça sormuş olduğu sorulan yanıtlarını hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllar en iyi ve en yeni saksı çeşitlerini üretmektedir, ortama ayrı hava katan, gözalıcı, çağdaş çizgilere sahip polyester saksı modelleri içerisinde çeşitliklere ayrılmaktadır bu çeşitlikler ;

Ekonomik Fiber Saksılar : Firmamız tarafından üretilir, istenilen renk ve ebatta hazırlanabilir, dayanıklı uzun ömürlü ve küf tutmaz, mevsim şartlarından etkilenmez, fiyatı uygundur.
Özgün Tasarımlı Fiber Saksılar : Büyük boy ağaçlar ve çiçekler için çok tercih edilen modellerden biridir, keskin hatlara sahiptir, kendine özgü güzel bir sitile sahiptir. Dayanıklı uzun ömürlü olmakla beraber mevsim şartlarından etkilenmez ve hafiftir, uzun yıllar şıklığını ilk günkü gibi korur. İç ve Dış mekanlara oldukça güzel uyum sağlayabilen, kendine özgü çizgilere sahip olan çeşididir. Küp şeklinde, istenilen ölçü ve ebatlarda ve renklerde üretilebilir.

Polyester saksı imalatı firmamız tarafından uzun yıllardır yapılmaktadır. Buda bize yıllarla pekişmiş tecrübeyle kalite ve güvenilirlik sağlamaktadır. Polyester saksı imalatında en kaliteli malzemeleri kullanarak üstün saksılar üretmekteyiz. Polyester saksıları sınırsız renk seçeneğiyle üretebiliyoruz. Polyester saksılar istediğiniz ebatta üretilir. Sadece bize istediğiniz ebatı ve renkleri bildirmeniz yeterlidir.

İç ve dış mekanlarda vazgeçilmez olan polyester saksılar diğer saksılara göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun başlıca nedenleri polyester saksılar bulunduğu ortama ayrı bir hava katmakla beraber ferah yaşam alanları sunar.

Firmamız uzun yıllardır uzman, yeniliğe uyumlu, genç, çalışanlarıyla imalathanemizde siz değerli müşterilerimize iç ve dış mekanlarınızı eşsiz kılacak polyester saksı imalatı yapmaktadır. Polyester saksılar diğer saksı türlerine göre avantajları çok ama sıralayacak olursak; - İstenilen model ve ölçüde üretilebilir sınır yoktur. - Uzun ömürlü ve çevre dostudur. - Diğer saksı çeşitlerine göre daha hafif ve kullanışlıdır. - Hiçbir şekilde elektrikten etkilenmez - İstenilirse koruyucu niteliğinde CTP Polyester kaplama ve yalıtımı yapılabilir - Temizliği kolaydır düzenli olarak temizliği yapıldığında ilk günkü kadar temiz kalır - İstenilen renkte üretimi yapılabilir.

Polyester saksı çağdaş ve göz alıcı mekanlar yaratmak için üretim zenginliği,kolaylığı,dayanıklılığı, bakımından çok tercih edilmekte olan geniş bir yelpazeye sahip bir üründür. Restaurantlarda, cafelerde toplu yaşam alanlarında ev ve iş yerlerinde ve daha birçok yerde sıkça tercih edilmektedir. Polyester saksılar dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Sıvılara ve korozyona karşı dayanıklı olan bir üründür. Diğer saksı türleriyle karşılaştırıldığında polyester saksılar doğa koşullarına karşı daha dayanıklıdır. Polyester saksılar her renkte üretilebilir. Soğuk ve sıcak havalardan etkilenmez ve deforme olmaz ısıya dayanıklıdır.

Polyester saksıların fiyatları seçeceğiniz dekor ve ölçülerine göre değişmektedir. Günümüzde iç dış mekânlarda oldukça çok kullanılan Polyester saksı dayanıklı yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Diğer saksı çeşitlerine göre sıcak ve soğuk iklim şartlarına daha dayanıklı ve hafiftir ve koruyucu özelliği çoktur.